
Processador harmònic de -seqüència zero
NTPS és un producte que integra protecció contra sobreintensitat neutre i eliminació de corrent neutre;
NTPS és un producte revolucionari en sistemes elèctrics, desenvolupat a partir d'anys de conceptes de recerca i desenvolupament;
NTPS elimina el corrent neutre i protegeix el conductor neutre alhora que ofereix fortes garanties per millorar la continuïtat de la font d'alimentació i retardar l'envelliment del cable.
NTPS és una solució completa per a harmònics d'ordre alt i baix, desequilibris trifàsics i sobreintensitat neutre;
NTPS és una solució de protecció integral per a equips de precisió.
NTPS és un producte líder que resol el problema de protecció neutral als sistemes TN-S i TN-C;
Descripció dels productes
Sistema de protecció i gestió integral elèctrica de terminals: sistema de protecció de tractament de N-línia, abreujat com a NTPS; és un producte elèctric que detecta i analitza el corrent dels circuits finals, gestiona els harmònics i el desequilibri-trifàsic d'acord amb els principis de continuïtat i seguretat de la font d'alimentació, protegeix equips de precisió, elimina el corrent de línia neutre, prevé incendis elèctrics causats per problemes de línia i proporciona una protecció ràpida-{-{{-ruptura de sobreintensitat), així com una protecció contra sobreintensitat de la línia de durada fixa i condicions inverses.

Fitxa de dades
| Paràmetres elèctrics | |
| Mètode de cablejat | Fil-quatre-trifàsic |
| Tensió de funcionament | 380V/220V±20% |
| Freqüència de funcionament | 50/60 Hz, ±10% |
| Especificacions del producte | Models 90, 153, 225, 320, 450 |
| Especificacions del transformador de corrent | 50:5 ~ 20000:5, 50:1~20000:1 |
| Soroll | <60 dB |
| Característiques tècniques | |
| Dispositius de commutació | SiC Mosfet |
| Freqüència de commutació | >100 kHz |
| Mètodes de dissipació de calor | Refrigeració per aire intel·ligent |
| Control de dissipació de calor | Ajust adaptatiu de la velocitat del ventilador |
| Funció de protecció | Protecció de sobreintensitat de sortida, protecció de limitació de corrent de sortida, protecció de sobre-temperatura, protecció de sobretensió del bus de CC, protecció de baixa tensió d'entrada de CA, protecció de sobretensió d'entrada de CA, protecció d'errors del sistema de control, danys als components del circuit principal i protecció per desconnexió; protecció instantània de sobreintensitat per al cable neutre, protecció de temps definit i temps invers; |
| Rendiment de la compensació | |
| Interval de filtrat d'harmònics | Ordre baix: 2~63 vegades Ordre alt: 2kHz~20MHz |
| Control de desequilibri-trifàsic | Grau de desequilibri <5% |
| Control de corrent neutre | >90% |
| Eficàcia global | Superior o igual al 99% |
| Pèrdua de potència activa | <1.2% |
| Temps de resposta complet | <5 ms |
| Interfície de visualització | |
| Pantalla de visualització | APP/Comandament a distància |
| Llengua | Xinès, anglès i idiomes personalitzables |
| Pantalla de bateria | Taxa de distorsió, factor de potència, potència, tensió, corrent, corrent neutre i altres dades de visualització |
| Interfície de comunicació i tipus de protocol | RS485, TCP/IP, protocol Modbus, transmissió remota 4G |
| Condicions ambientals | |
| Temperatura de funcionament | -25 graus ~+50 graus |
| Humitat relativa | <95%, no condensation |
| Altitud | <5000 meters (above 1000 meters, capacity decreases by 1% for every additional 100 meters) |
| Altres | |
| Nivell de protecció | Classificació IP20, altres classificacions disponibles després de la personalització. |
| Mètode d'instal·lació | Instal·lació-muntada a la paret. |
Q&A
Les càrregues monofàsiques-són majoritàriament dispositius electrònics d'alimentació. Quan funcionen amb normalitat, generen una gran quantitat de corrent de tercer harmònic. Segons les característiques del corrent del tercer harmònic, se superposarà a la línia neutra. Finalment, la línia neutra experimentarà sobreintensitat i calor a causa de la superposició del corrent desequilibrat i del corrent harmònic del sistema, que accelerarà l'envelliment de l'aïllament de la línia neutra i fins i tot es cremarà, suposant una greu amenaça per a la seguretat del sistema de distribució i subministrament d'energia.

Etiquetes populars: Processador harmònic de -seqüència zero, fabricants, proveïdors, fàbrica de processadors harmònics de seqüència zero- de la Xina
Enviar la consulta








